
Paracetamol Teva Fasttabs Filmomh Tabl 30 X 500mg
Op bestelling
Onze Leveringsmethodes:
Afhalen in de apotheek
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.
Geneesmiddelen zijn geen gewone producten. Ze kunnen nooit teruggenomen of geruild worden. De wet verbiedt apothekers om ongebruikte geneesmiddelen terug te nemen. In het belang van uw veiligheid worden alle geneesmiddelen die u terugbrengt naar de apotheek gesorteerd bij de vervallen geneesmiddelen.
Lees meer over Indicatie , Samenstelling , Contra indicatie , Gegevens en Bijsluiter .
Dit geneesmiddel wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
Dit geneesmiddel wordt gebruikt bij volwassenen, jongeren en kinderen vanaf 6 jaar.
De werkzame stof in dit geneesmiddel is paracetamol. Elke filmomhulde tablet bevat 500 mg paracetamol.
De andere stoffen (hulpstoffen) in dit geneesmiddel zijn:
Tabletkern: voorgegelatineerd (maïs)zetmeel, calciumcarbonaat, povidon (K-25), crospovidon (type B), alginezuur, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, magnesiumstearaat.
Tabletomhulsel: hypromellose, polydextrose (bevat sorbitol en glucose), triglyceriden, middellange keten, macrogol 3350, calciumcarbonaat, macrogol 400, ontoliede zonnebloemlecithine (E322).
Wanneer mag u dit geneesmiddel niet innemen?
- U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6 van deze bijsluiter.
Wanneer moet u extra voorzichtig zijn met dit geneesmiddel?
Om overdosering te voorkomen, vertel het uw arts als u andere producten gebruikt die paracetamol bevatten. Uw arts zal de dosering aanpassen om het risico op overdosering te voorkomen.
Gebruik geen andere producten die paracetamol bevatten.
Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel inneemt als u
-
lever- of nierproblemen heeft
-
ondergewicht heeft of ondervoed bent
-
regelmatig alcohol drinkt
-
lijdt aan een verminderde leverfunctie (leverontsteking, syndroom van Gilbert (ziekte van Meulengracht))
-
een acute ontsteking van de lever heeft (hepatitis)
-
te weinig van een enzym heeft (glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie)
-
te weinig glutathion (antioxidant) heeft
-
een niet normale afbraak van rode bloedcellen heeft (hemolytische anemie)
-
last heeft van uitdroging
-
op leeftijd bent
-
een ernstige infectie heeft omdat dit het risico op metabole acidose (uw bloed wordt zuur) kan verhogen. Tekenen van metabole acidose zijn onder meer:
o diep, snel en moeilijk ademen
o zich ziek voelen (misselijkheid) en ziek zijn (overgeven)
o verlies van eetlust
Neem onmiddellijk contact op met een arts als u een combinatie van deze klachten krijgt.
Mogelijk moet u dit geneesmiddel in zijn geheel vermijden of de hoeveelheid paracetamol die u gebruikt, beperken.
Hoofdpijn, evenals vermoeidheid, duizeligheid, spierpijn, nervositeit kunnen optreden na plotselinge stopzetting van langdurig gebruik van hoge doses pijnstillers zoals paracetamol. Vraag in dat geval uw arts of apotheker om advies.
Kinderen en jongeren tot 18 jaar
Paracetamol Teva Fasttabs is niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar. Dit geneesmiddel is bedoeld voor gebruik bij volwassenen jongeren en kinderen ouder dan 6 jaar.
CNK | 4490355 |
---|---|
Organisaties | Teva Belgium |
Merken | Teva |
Breedte | 63 mm |
Lengte | 95 mm |
Diepte | 30 mm |
Actieve ingrediënten | paracetamol |